Make up no make up - podstawowe zasady!
Biohacking

Make up no make up – podstawowe zasady!

Chcesz nauczyć się techniki makijażu, który będzie pasował Ci na co dzień? Nie wiesz, po jakie produkty i etapy makijażu sięgnąć, by pomimo zastosowania konkretnych produktów wciąż zachować nienaganny look? Swój perfekcyjny wygląd uzyskasz za pomocą dosłownie kilka profesjonalnych produktów. Już za chwilę przeprowadzimy Cię przez kilka najważniejszych etapów makijażu naturalnego. Jesteś ciekawa, jak go wykonać?

Make up no make up – sprawdź koniecznie, jak go wykonać!

Make up no make up to naturalny makijaż uwielbiany przez coraz więcej kobiet. Nic dziwnego, że liczba zwolenniczek tego looku wzrasta, bowiem to właśnie w tym makijażu drzemie ogromny potencjał. Co ważne, tylko kilka perfekcyjnie dobranych produktów do makijażu wystarczy, by wykonać go dokładnie wedle określonych zasad. Masz pomysł na swój naturalny makijaż?

Nie musisz się wysilać. Bo właśnie w tym artykule wskażemy Ci gotowy przepis na makijaż naturalny wykonany dosłownie kilkoma produktami. Co będzie Ci potrzebne?

Przede wszystkim zadbaj o perfekcyjnie wyglądającą skórę. Codzienna pielęgnacja umożliwi Ci pozbycie się niedoskonałości, jak również wyretuszowanie zaczerwień, czy innych, mało atrakcyjnych problemów skórnych. Im lepiej zaprezentuje się Twoja skóra, tym mniej energii będziesz musiała włożyć w zadbanie o jej perfekcyjny wygląd. Na skórę twarzy nałóż fluid, ale nie przesadzaj z jego ilością. Wklep niedużą ilość produktu w okolice nosa, na policzkach, czy brody. Unikaj tworzenia maski, a przy okazji także zapychania porów.

W kolejnym etapie tworzenia naturalnego makijażu pamiętaj o korektorze rozświetlającym pod oczy, jak również delikatnej warstwie pudru. 

Makijaż naturalny oka i ust – make up no make up!

Pamiętaj, że w makijażu naturalnym, produkty zastosowanie podczas wykonywanego retuszu mają jedynie upiększyć, sprawić, że twarz wygląda na wypoczętą i promienną. To właściwie tyle. Dlatego podczas wykonywania makijażu ust odpowiednim produktem wykorzystanym podczas malowania będzie tusz do rzęs i naturalny cień. Niektóre ze stylistek dopuszczają tutaj również delikatną czarną kredkę na powiece, ale to właściwie tyle. 

Jeśli chodzi o dobranie produktów do makijażu pozostałych części twarzy to niemal całkowicie rezygnujemy z bronzerów na rzecz delikatnego różu do policzków lub rozświetlacza. Fanki mocnego konturowania nie będą zatem specjalnie zachwycone. 

Co więcej naturalne powinny pozostać również nasze usta. Te, można podkreślić naturalną szminką lub pomadką w kolorze brązowym. Ten makijaż ma konkretne zadanie do spełnienia. Nie powinien zwracać na siebie uwagi. Ma podkreślać Twoje atuty, ale nie odwracać uwagi od naturalnych aspektów urody.

Już wiesz, jaki makijaż naturalny wykonasz u siebie? To już pewne, że makijaż make up no make up przypadnie Ci do gustu sprawiając, że każdego dnia będziesz czuła się tak piękna, jak nigdy dotąd.

Stwórz swój idealny makijaż naturalny, by każdego dnia wykonać go w dosłownie 5 minut. 

Cześć! Nazywam się Marcin Potaczek i od lat zajmuje się zdrowiem i zagadnieniami związanymi z ludzkim umysłem. Wykształcenie związane z dietetyką pozwoliło mi zagłębić temat nootropików, którym poświęciłem tutaj sporą część wpisów. Na www.biohackuj.pl znajdziecie wiele ciekawych informacji, ćwiczeń oraz praktyk, które umożliwiają zwiększenie potencjału naszego umysłu – i to wszystko w naturalny sposób. Metoda Wima Hofa, świadome sny, diety, suplementacje i inne poruszane obszary sprawdziłem sam. Jestem zafascynowany tym, jak działa nasz umysł i nasze ciało, dlatego tutaj jestem i podejrzewam, że z tego samego powodu trafiliście na mojego bloga. Mam nadzieję, że znajdziecie artykuły, które przyczynią się do bardziej efektywnego i satysfakcjonującego życia! Biohacking naprawdę działa!